766 Mekanisk leksak, litograferad plåt, motorcykel, Arnold MAC 700, 1950-60-tal,
föraren kan göra av- och påstigning under färd, l 20 cm, skador, lykta saknas
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |