261 Pelarbord, porslin (!), Porzellanmanufactur Plaue, rokokostil, 1900-talets 2 hälft,
rund skiva på trebent fot, förgylld och polykrom dekor av rosor mm, h 67 cm
Estimate | 4,000 - 5,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |