26 Skrin, lackarbete, Kina, 1800-tal, dekor av landskap mm i guld mot svart fond, mässingsbeslag,
l 24 cm, skador, 1 handtag saknas
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |