9 Brevpress, brons och slipat glas, Tyskland, 1800-talets 2 hälft, dekor av två gruvtomtar med kristall,
l 14 cm, prisma med nagg, spår av försilvring
Estimate | 1,200 - 1,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |