764 Elfgren, Helena, färgetsning, "Samtal om natten",
signerad, daterad 2013 och numrerad 118/250, synlig pappersstorlek 24 x 24 cm
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |