253 Hützen, Vilhelm, 1800-talets mitt, akvarell och gouache, stadsutsikt med staffagepersoner,
signerad Wien 1854, 25 x 37 cm
Estimate | 900 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |