352 Ring, 14 karat röd- och vitguld (?) med rosenslipade diamanter,
17-1800-tal, innerdiameter cirka 18 mm, otydliga stämplar, omarbetad,
Estimate | 1,900 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |