5 Löfdal, Oscar Magnus, olja, "Vue från Luzern", otydligt signerad, 24 x 32 cm, proveniens: Friherre Bror Samuel von Otter (1832-1910) därefter i arv, färgsläpp
Estimate | 5,500 - 6,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |