305 Ekberg, Josef för Gustavsberg, vas,
flintgods, 'Sgraffitto', dekor av blad i mörkblått mot turkos fond, signerad och daterad 1913(?), h 28 cm
Estimate | 1,500 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |