338 Votteler, Jutta, färgetsning,
Bei den Seerosen, signerad och numrerad 45/180, synlig pappersstorlek 32 x 86 cm
Estimate | 3,000 - 4,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |