431 Fridhagen, Bertil för Bröderna Andersson Ekenässjön, soffgrupp 3 delar, teak, Cuba
1960-tal, originalklädsel i rött ylle, soffa l 182 cm, klädsel med slitage, vissa resårband med skador
Estimate | 12,000 - 14,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |