401 Okänd designer för LK Nes (Lauritz Knudsen/Nordisk Elektricitets Selskab), Valby, Danmark, 1960-70-tal, vägglampor 3 st, aluminium och plast med vita glaskupor,
industridesign, modell P200, l 55 cm, bruksslitage
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |