7 Wirkkala, Tapio för Kultakeskus, bålskål med slev, sterlingsilver och palisander,
hamrad dekor, stämplade Tavastehus 1976 och handsignerade, skål dia 22 cm, slev l 34 cm, total vikt 615 gram
Värdering | 13 000 - 14 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |