349 Barometer, skuret, förgyllt och bronserat trä, Frankrike, Louis XVI, 1700-talets 2 hälft,
dekor av guirlander, blommor mm, h 95 cm, glas med spricka
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |