220 Okänd designer för Gmundner Keramik, figurin, terrakotta, sittande kvinna, 1950-tal,
numrerad 2393, höjd 29 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |