635 Ridpiska, bambu, horn och läder med montage i sterlingsilver, Howell of London, 1900-talets början, krycka i form av elefanthuvud,
otydliga stämplar London, l 58 cm
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |