726 Litografier, 2 st, bemålade, 1800-talets slut, vallflicka respektive gårdsscen,
vardera 13 x 18 cm, i samtida, förgyllda ramar
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |