106 Herrsavonett, 14 karat rödguld, 1900-talets 1 hälft, total vikt 75 gram
urtavla signerad Robert Nyvall Nybro, innerboett i förgylld mässing, dia 5 cm, medföljer klockkedja i förgylld mässing
Värdering | 4 200 - 4 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |