314 Börnesson, Lars för Strömbergshyttan, skulpturer, 2 st, glas på palisandersockel,
gjuten och blästrad dekor av isbjörnar, signerade, l 13 respektive 21 cm, 1 m nagg
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |