55 Etui till 2 cigarrer, 875/1000 silver, Estland, 1900-talets 1 hälft, förgyllda initialer RW,
stämplad TG 1922-40, l 13 cm, ägargravyr
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |