5 Wirkkala, Tapio för Kultakeskus, servis, 9 delar, sterlingsilver, kanna samt 8 muggar,
kulhamrad dekor, stämplade Tavastehus 1975-76 och handsignerade, kanna h 25 cm, total vikt 2265 gram
Värdering | 19 000 - 20 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |