120 Wretling, David, vägglampett, skuret, delvis bemålat trä och koppar, Swedish Grace, 1920-20-tal,
dekor av knästående akt, genombruten kopparbaldakin med dekor av stjärnor och måne, signerad DW, h 55 cm
Värdering | 5 500 - 6 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |