511 Ragoutskedar, 2 st, silver, Danmark, 1900-talets början, stämplade Köpenhamn 1911 respektive -13, l 28 cm, total vikt 190 gram
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |