11 Sarasalo, Marjatta, litografi, "Blå dag", signerad och numrerad 175/360, synlig pappersstorlek 52 x 51 cm
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |