82 Okänd japansk konstnär, olja, "Kamikochi, looking Mount Hodaka through Taisho Lake, Japan",
signerad SM och daterad 60, enligt påteckning a tergo utförd av S Muruyama, 31 x 41 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |