415 Rosé, Albert Dominique för Goldscheider, figurin, glaserat flitgods, liggande borzoi,
modellnummer 4535, signerad och stämplad, l 32 cm, bakben lagade
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |