162 Hansen, Josef Theodor, akvarell, altaret i atriet till Epidius Sabinus hus, Pompeji,
betecknad Domus M. Epidi Sabini samt signerad och daterad Pompej 1884, synlig pappersstorlek 32 x 24 cm
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |