47 Dullah, Saiman, , olja, kvinnoporträtt, signerad och daterad 1973, 60 x 50 cm, i rikt skuren hardwooodram
Värdering | 4 000 - 6 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |