8 Papart, Max, färgetsning med carborundum och collage, "Noir ou Bleu",
ur serien "Oiseau-Solitude" från 1977, signerad och numrerad 45/99, pappersstorlek 68 x 50 cm
Värdering | 1 900 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |