16 Lawn Bowlsklot, 1 par, bakelit, Henselite Championship, Australien 1960-tal,

2374b_8d85279b86cf2f8_med.jpeg
  • 2374b_8d85279b86cf2f8_sm.jpeg
  • 2374e_8d85279b87f1f7e_sm.jpeg
  • 2374a_8d85279b7f2b89f_sm.jpeg
  • 2374d_8d85279b8c72642_sm.jpeg
  • 2374c_8d85279b846e69d_sm.jpeg
  • 2374f_8d85279b9464650_sm.jpeg

märkta 4 15/16, dia 12 cm, bruksslitage

    Värdering300 - 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK