Skedar 2st, silver 74gr
Skedar 2st, silver 74gr
Final bid200 SEK
Helmer Osslund ,efter tryck, signerad i tryck
Final bid100 SEK
Äldre dockor 2 st
Äldre dockor 2 st
Final bid500 SEK
Bijouterier stort parti delvis silver
Final bid400 SEK
Tavla med svanar
Tavla med svanar
Final bid100 SEK
Malibu TV-bänk Svart
Malibu TV-bänk Svart
Final bid100 SEK
Barcelona 2-sits soffa i halvläder
Final bid800 SEK
Samling Ölglas 7st
Samling Ölglas 7st
Tavla Eskil Skans Olja
Tavla Eskil Skans Olja
Hörnskåp 2
Hörnskåp 2
Hörnskåp 1
Hörnskåp 1
Golvlampa gjutjärn
Golvlampa gjutjärn
Final bid100 SEK
Tavla Zetterholm Träsnitt
Tavla Zetterholm Träsnitt
Final bid100 SEK
 Tavla Zetterholm Träsnitt
Tavla Zetterholm Träsnitt
Final bid100 SEK
Tavla Acke Åslund Orginalträsnitt
Gouache Lennart Karlsson Berg
Gouache Lennart Karlsson Berg
 Gouache Lennart Karlsson Berg
Gouache Lennart Karlsson Berg
Final bid200 SEK
Bonad vägghängd med text o bild
Litografi Ingvar Adamsson
Litografi Ingvar Adamsson
Litografi "ungt par som dansar" Marika Lang
Final bid300 SEK
Raklåda Allmoge med 3 st rakknivar
Final bid100 SEK
Elefant Ringo 4 i stengods Britt-Louise Sundell Gustavsberg
Ljuslykta / skål från Iitala designad av Timo Sarpaneva
Tre-armad kandelaber av Märket Nils-Johan 1950-tal
Final bid100 SEK
Kinesisk bonad i ull med motiv av trana
Kinesisk handvävd matta med en blomstervasdesign.
Final bid100 SEK
Handknuten orientalisk matta i silke
Final bid1,000 SEK
Patinerat bronsfat med motiv av en guldfisk troligtvis danskt
Final bid100 SEK
Tavlor 2 st med motiv på Marylin Monroe
Final bid600 SEK
Keramikskål design John Mullin UK 1993
Final bid100 SEK
Tavla "Kalle Anka" Litografi Lasse Åberg
Final bid500 SEK
Servis-delar Royal Copenhagen Blå Blomster
Final bid100 SEK
Färglitografi av Lillan Michelin signerad 151 / 290

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.