Skedar 2st, silver 74gr
Final bid200 SEK

Helmer Osslund ,efter tryck, signerad i tryck
Final bid100 SEK

Äldre dockor 2 st
Final bid500 SEK

Bijouterier stort parti delvis silver
Final bid400 SEK

Tavla med svanar
Final bid100 SEK

Malibu TV-bänk Svart
Final bid100 SEK

Barcelona 2-sits soffa i halvläder
Final bid800 SEK

Samling Ölglas 7st

Tavla Eskil Skans Olja

Hörnskåp 2

Hörnskåp 1

Golvlampa gjutjärn
Final bid100 SEK

Tavla Zetterholm Träsnitt
Final bid100 SEK

Tavla Zetterholm Träsnitt
Final bid100 SEK

Tavla Acke Åslund Orginalträsnitt

Gouache Lennart Karlsson Berg

Gouache Lennart Karlsson Berg
Final bid200 SEK

Bonad vägghängd med text o bild

Litografi Ingvar Adamsson

Litografi "ungt par som dansar" Marika Lang
Final bid300 SEK

Raklåda Allmoge med 3 st rakknivar
Final bid100 SEK

Elefant Ringo 4 i stengods Britt-Louise Sundell Gustavsberg

Ljuslykta / skål från Iitala designad av Timo Sarpaneva

Tre-armad kandelaber av Märket Nils-Johan 1950-tal
Final bid100 SEK

Kinesisk bonad i ull med motiv av trana

Kinesisk handvävd matta med en blomstervasdesign.
Final bid100 SEK

Handknuten orientalisk matta i silke
Final bid1,000 SEK

Patinerat bronsfat med motiv av en guldfisk troligtvis danskt
Final bid100 SEK

Tavlor 2 st med motiv på Marylin Monroe
Final bid600 SEK

Keramikskål design John Mullin UK 1993
Final bid100 SEK

Tavla "Kalle Anka" Litografi Lasse Åberg
Final bid500 SEK

Servis-delar Royal Copenhagen Blå Blomster
Final bid100 SEK

Färglitografi av Lillan Michelin signerad 151 / 290

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.