69 TAVLA Erik Olson Färglitografi "Jesus"

TAVLA Erik Olson  Färglitografi "Jesus"
  • TAVLA Erik Olson  Färglitografi "Jesus"

Signerad 12/25

1953

Höjd: 53 cm, Bredd: 44 cm

    Buyers Premium (inc. VAT)25%
    Hammer Fee (inc. VAT)63 SEK

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.