80 TAVLA Färglitografi C O Hultén

Signerad och numrerad 49/90
Mått: 97 x 73 cm
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 63 SEK |

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.