307 TAVLA Färgserigrafi Appel, Karel

TAVLA Färgserigrafi Appel, Karel
  • TAVLA Färgserigrafi Appel, Karel

Personnages

Signerad EA och daterad 1971

Synlig pappersstorlek 79 x 59 cm

    Buyers Premium (inc. VAT)25%
    Hammer Fee (inc. VAT)63 SEK

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.