331 TAVLA Marino Marini Litografi

TAVLA Marino Marini Litografi
  • TAVLA Marino Marini Litografi

Marino Marini, efter "Le Cavalier"

Signerad och daterad 1955 i tryck

Mått: 75 cm x 60 cm

    Buyers Premium (inc. VAT)25%
    Hammer Fee (inc. VAT)63 SEK

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.