157 Fåtöljer, 1 par, gullackerat trä, så kallad Gripsholmsmodell, Arne Norell,
1900-talets 2 hälft, etikettsignerade
Estimate | 2,000 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |