38 Lorentzon, Waldemar, färglito,

2a_8d80c85b1d18018_med.jpeg
  • 2a_8d80c85b1d18018_sm.jpeg
  • 2b_8d80c85b246643f_sm.jpeg

 'Möte', ur mappen 1967-68, signerad och numrerad 192/310, 54 x 40 cm

  • Storlek:54 x 40 cm

Värdering400 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK