32 Väggur, förgyllt och bronserat trä och stuck, gustaviansk stil, 1800-talets slut, dekor av akantus, festoner mm,

6479a_8d8ce8cc8218fa0_med.jpeg
  • 6479a_8d8ce8cc8218fa0_sm.jpeg
  • 6479b_8d8ce8cc7cdb412_sm.jpeg

urtavla signerad Sterregaard Malmö (Wilhelm Mårten Leonard S, född 1868), h 95 cm, stuckavflagningar

    Värdering1 000 - 1 200 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK