8 Palmquist, Sven för Orrefors, vas, svagt månstensfärgat glas, Selena,
signerad och numrerad 3111/2 (1954) litteratur: avbildad sida 244 Ricke & Thor, h 27 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |