7 Palmqvist, Sven för Orrefors, vas, glas, spolformad med slipat nätmönster,

7218a_8d8df0c7d7fedc6_med.jpeg
  • 7218a_8d8df0c7d7fedc6_sm.jpeg
  • 7218b_8d8df0c7d7e3c79_sm.jpeg

signerad och numrerad 3664 (1960, litteratur: avbildad sida 271 Ricke & Thorh 29 cm

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK