111 Okänd dansk designer, 1950-60-tal, stolar, 6 st, bonad bok, så kallade Cow Horn Chairs,

7322a_8d8e484ebc9d27a_lg.jpeg
  • 7322a_8d8e484ebc9d27a_lg.jpeg
  • 7322b_8d8e484ec58c6ab_lg.jpeg
  • 7322c_8d8e484f4ba43bd_lg.jpeg

modell liknande Hans J Wegners, bruksslitage

Utropspris1 500  - 1 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK