354 Okänd designer för Nachtmann, kandelaber till 5 ljus, kristall, Classic,

7565a_8d8ed4da8b8bf2f_med.jpeg
  • 7565a_8d8ed4da8b8bf2f_sm.jpeg
  • 7565b_8d8ed4daddf3a4d_sm.jpeg
  • 7565c_8d8ed4db1e6842e_sm.jpeg

etikettsignerad, h 28 cm, säljes till förmån för Kattfotens Katthem

    Värdering300 - 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK