703 Kandelabrar till 5 ljus, 1 par, nysilver, gustaviansk stil, 1900-talets början, dekor av bladhölstring mm,
stämplade C G Hallberg Stockholm, lösa kandelaberarmar, h 45 cm
Värdering | 1 800 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |