401 Okänd konstnär, blyerts, utsikt mot Mölle med Kullen i fonden,
otydligt signerad, daterad 1914 och betecknad Kullen, synlig pappersstorlek 25 x 31 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |