15 Saltkar, 2 st, silver, Österrike-Ungern, 1 stämplat Wien 1886-1922, 1 med oidentifierade stämplar, 1800-talets 1 hälft,
l 6 respektiv 8 cm, total vikt 110 gram
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |