361 Larson, Lisa, för Gustavsberg Studio, väggplatta, glaserat och förgyllt stengods, "Jubileum",
design 1961, stämpelsignerad och etikettmärkt, 34 x 34 cm
Värdering | 1 800 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |