831 Hald, Edward för Orrefors, vas, glas, så kallad fiskgraal,
dekor av fiskar mm i grönt och brunt underfång, signerad och numrerad 469H (1954), h 14 cm
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |