94 Kaffeservis, 750/1000 silver, nyrokoko, 1800-talets 2 hälft, total vikt cirka 1300 gram,
kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, stämplade V 750 för Daniel Vollgold & Söhn Berlin, kaffekanna h 23 cm
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |