246 Okänd konstnär, 1800-tal, olja på kopparplåt, skeppsbrott vid kust,
otydligt signerad J Vernet (?), 19 x 24 cm
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |