49 Svensson, Birgitta, skulptur, stengods, "Båt", i form av båtskrov med lösa luckor,
signerad, l 51 cm, smidesstativ medföljer, proveniens: vinst på Hallands Konstförening 2015
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |